wabiki myśliwskie
NordikPredator


Latarki , noże, wabiki

    Nordik Greylag - wabik na gęsi

 

 

Wysokiej jakości szwedzki wabik na gęsi. Wabik wykonany jest w całości z tworzywa sztucznego, co zapewnia trwałość i niezawodność działania.

Wabik jest łatwy w użyciu. Każdy z wabików jest indywidualnie skalibrowany tak aby wydawał poprawny dźwięk i pracował poprawnie nawet wtedy gdy jest mokry.

Ułóż ręce z przodu wabika tak aby powstała solidna membrana, która sprawi że dźwięk będzie bardzie realistyczny i zróżnicowany, ale należy uważać by nie ścisnąć rąk zbyt mocno i szczelnie. Ten wabik jest łatwy w użyciu i w odróżnieniu od innych nie ma potrzeby by modulować już wdmuchiwanym powietrzem, wdmuchując powietrz używaj całego powietrza, aż od przepony/brzucha.

Pozdrowienie:
Używaj tego wabienia gdy gęsi są w drodze prosto na Ciebie. Ułóż ręce z przodu wabika by regulować głośność i ton. Wab składa się z trzech dmuchnięć, jednego krótkiego i mocnego, a następnie dwóch krótkich i delikatnych: ee-ha-ha i powtórka.

Żerowanie:
To dźwięk, który wydają gęsi gdy konkurują o żer i może być użyty kiedy gęsi znajdują się 60 do 20 metrów zanim dolecą do Ciebie. Ułóż ręce dookoła wabika i staraj się tak dmuchać by przepona/brzuch wibrowały "hu-hu-hu-hu-hu" i powtórka. Staraj się dostosować do zmieniającego się dźwięku, nie ma znaczenia czy wabienie jest przerywane czy nie.

Przywoływanie:
To wabienie stosowane jest gdy gęsi obrały inny kierunek lotu niż oczekiwany i staramy się je zawrócić w naszym kierunku. Ułóż ręce delikatnie na wabiku, albo wcale go nie zakrywaj i dmuchaj dwa razy krótko i mocno, a następnie dwa razy krótko i delikatnie: "ee-ee-ha-ha" i powtórka.

Zestaw zawiera:
- wabik
- opakowanie blister
- instrukcja w języku angielskim
- instrukcja w języku polskim

Kraj pochodzenia: Szwecja

 

 

Kontakt: mHunt.pl tel. +48 534 580 760, e-mail: wabiki@wabiki.com.pl